Poznaj nasz zespół

ANNA MURAWSKA

psycholog, spec. psychodietetyki, psychoterapeuta

Absolwentka psychologii na wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz psychoterapeutka podczas całościowego 4-letniego szkolenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży, pracując z dziećmi, nastolatkami oraz młodymi dorosłymi (do 21 roku życia) oraz w Centrum Leczenia Zaburzeń Odżywiania, z nastolatkami, młodymi dorosłymi oraz dorosłymi jako psychoterapeuta i psychodietetyk. Podnosi swoje kompetencje i zdobywa doświadczenie zawodowe m.in. poprzez regularne uczestniczenie w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu psychologii i psychoterapii. Uzupełnia swoją wiedzę z zakresu terapii CBT o elementy terapii schematu oraz techniki pracy terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej (PTTPB).

Doświadczenie zawodowe zdobywała już na studiach. Podczas studiów odbyła praktyki w krakowskich klubach sportowych z dziećmi i młodzieżą uprawiającą sport do specjalności psycholog sportu. Brała udział w badaniach grantowych z psychologii sądowej, prowadząc zespół badawczy, jak również w interdyscyplinarnych badaniach w Instytucie Psychologii i Akademii Wychowania Fizycznego na temat wpływu wysiłku fizycznego na procesy poznawcze. W kolejnych latach zajmowała się psychoedukacją i psychodietetyką w krakowskich fundacjach skierowanych do młodzieży, studentów jak również seniorów. Prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla seniorów "Aktywny senior" w Fundacji Ukryte Skrzydła w Krakowie. Była również prelegentką w wykładzie "Psychologia Fitnessu" w ramach cyklu "Science First", realizowany na Uniwersytecie Jagiellońskim przez Stowarzyszenie All In UJ i Instytut Psychologii UJ.
 
W terapii specjalizuje się w leczeniu osób z zaburzeniami odżywiania oraz chorobami metabolicznymi w których psychodietetyka i psychoedukacja podnoszą komfort życia. Współpracuje terapeutycznie oraz psychodietetycznie z osobami, które pragną zmienić swoje codzienne nawyki, również żywieniowe. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi uprawiającymi sport. Leczy problemy z bezsennością stosując techniki terapii CBT oraz aplikację GoodSleeper.
W codziennej pracy zajmuje się również zaburzeniami nastroju, lękami i fobią, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi jak i wsparciem oraz poradnictwem psychologicznym.
Będąc odpowiedzialna za tytuł magistra psychologii, nie przerywa podnoszenia swoich kompetencji i zdobywania doświadczenia zawodowego. Regularnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu psychologii i psychoterapii. W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną, poddaje swoją pracę regularnej superwizji.
 
 
Poznaj pozostałytch pracowników