Aktualności

Webinar - Zaburzenia Odżywiania w Pracy Dietetyka i Psychodietetyka

 
Już 20 maja o godzinie 18:00 oraz 26 maja o godzinie 12:00 odbędzie się pierwszy webinar organizowany przez Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania w Katowicach, który jest skierowany dla dietetyków oraz psychodietetyków w całej Polsce!
 
 
 
Zagadnienia poruszane podczas webinaru:
1) Krótka charakterystyka zaburzeń odżywiania.
2) Wstępna diagnoza zaburzeń odżywiania w pracy dietetyka i psychodietetyka. Jak rozpoznać zaburzeniami odżywiania. Jakie pytania zadawać?
3) Zalecenia do pracy dietetyka i psychodietetyka. Czy klasyczny jadłospis sprawdzić się w pracy z pacjentem z zaburzeniami odżywiania?
4) Ustalanie poziomu kaloryki dziennej u pacjenta z zaburzeniami odżywiania. Wdrażanie zmian dietetycznych u pacjentów z zaburzeniami odżywiania. Zalecenia do każdego typu zaburzenia odżywiania min: anoreksja, bulimia, kompulsywne jedzenie.
5) Cele jakie powinien postawić sobie dietetyk i psychodietetyk w pracy z osobami chorującymi na zaburzenia odżywiania.
7) Najczęściej spotykane trudności w pracy z pacjentem z zaburzeniami odżywiania. Sposoby jak poradzić sobie z uczuciem bezradności.
6) ABC pomocy w zaburzeniach odżywiania. Do kogo przekierować( psychiatra, psychologa, psychoterapeuta) i kiedy?
 
Prowadząca: mgr Dominika Czerwik- od kilku lat pracuje z zaburzenia odżywiania zarówno jako psycholog specjalista psychodietetyki jak i psychoterapeuta. Prowadzi Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania PRZEMIANA w Katowicach.
 
Niniejszy webinar to dwie godziny bogatej w treść wiedzy dotyczącej zaburzeń odżywiania, która jest niezbędna w pracy specjalistów tych profesji.
Koszt szkolenia - 100 złotych (płatne przelewem do 18 maja 2021 - dane zostaną Państwu wysłane e-mailowo oraz SMS-owo po zapisaniu się na webinar).
Webinar odbędzie się poprzez platformę Microsoft Teams (link do wydarzenia również zostanie do Państwa nadesłany po wypełnieniu formularza).
 
 
LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO:
 
a) 20 maja o godzinie 18:00
https://forms.gle/BQMSYMBzJgWz7dLh8
 
b) 26 maja o godzinie 12:00
 
 
 

Szukaj aktualności:


Formularz zgłoszeniowy

Kliknij, aby pobrać formularz zgłoszeniowy:

Pobierz


Bądź na bieżąco: