Aktualności

Kolejna edycja - Terapia Grupowa dla nastolatek z zaburzeniami odżywiania

Ruszyły zapisy na kolejną edycję  „Grupy Terapeutycznej dla nastolatków z zaburzeniami odżywiania”

Terapia grupowa obejmuje 12-14 spotkań (w zależności od potrzeb grupy)

4 - 6 pierwszych sesji terapeutycznych obejmuje tzn. automonitoring i jest etapem początkowym w procesie terapeutycznym. W trakcie tych spotkań jest możliwość dołączenia do grupy.

Kolejne 8 spotkań terapeutycznych jest pogłębionym procesem terapeutycznym. Niezbędna jest obecność na wszystkich spotkaniach by proces terapeutyczny mógł przynieść odpowiednie efekty. Ten etap pracy psychoterapeutycznej uniemożliwia dołączenie nowych osób w trakcie procesu.

Po ukończeniu terapii grupowej w zależności od potrzeb i dostępnych terminów do specjalistów będzie możliwość pracy indywidualnej.

  • TERMINY TERAPII : Po wcześniejszym ustaleniu będą to środy bądź czwartki od godz. 19:00 do 20:30. Terapia w formie stacjonarnej i będzie przeznaczona dla 6-8 osób.

Terapia będzie się odbywać co tydzień od 19:00 do 20:30 (90 minut).

  • KOSZTY: Każdorazowa opłata za spotkanie to 140 zł. (odpłatne najpóźniej w dniu spotkania)

Rabat %  dla osób decydujących się na opłatę całego cyklu spotkań w jednej bądź w dwóch ratach. Szczegóły do omówieni podczas zapisu na listę.

Udział w terapii możliwy po podpisaniu deklaracji przez rodziców (dotyczący pacjentów niepełnoletnich) oraz kontraktu terapeutycznego.

Kwalifikacja do grupy odbywa się na jednorazowej indywidualnej konsultacji ze specjalistą prowadzącym grupę. Wszystkie szczegóły zostaną wtedy przedstawione i omówione.

Planowany termin rozpoczęcia grupy grudzień 2021r. - styczeń 2022r.

Specjalista prowadzący grupę : mgr Anna Murawska – psycholog, spec. psychodietetyki i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna.

 

 

Szukaj aktualności:


Formularz zgłoszeniowy

Kliknij, aby pobrać formularz zgłoszeniowy:

Pobierz


Bądź na bieżąco: