Aktualności

Poszukujemy nowego Psychoterapeuty Psychodynamicznego

W związku z rozwojem Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania PRZEMIANA w Katowicach pilnie poszukujemy do naszego zespołu nowego psychoterapeuty psychodynamicznego/jungowskiego (może być również inny nurt psychoterapeutyczny, który opiera się na pracy wglądowej).

Ważna informacja: pacjenci dorośli i  nastoletni z zaburzeniami odżywiania - są to najczęściej:  bulimia, otyłość, emocjonalne jedzenie, kompulsywne jedzenie, a także pacjenci depresyjni.

 

Stawka od 90 zł brutto za sesję terapeutyczną (stawka będzie uzależniona od poziomu wykształcenia i doświadczenia).

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie lub umowa B2B.

Zależy nam na osobach podchodzących z pasją i zaangażowaniem do pracy terapeutycznej. Przed rozpoczęciem współpracy zapewniamy 5-godzinne szkolenie obejmujące specyfikę pracy z zaburzeniami odżywiania – szkolenie prowadzone przez mgr Dominikę Czerwik (psycholog, spec. psychodietetyki i psychoterapeutka psychodynamiczna od wielu lat pracująca terapeutycznie z osobami z zaburzeniami odżywiania). Ponadto, istnieje możliwość korzystania z superwizji koleżeńskiej po podjęciu współpracy.

Oczekiwana dostępność: 2-3 razy w tygodniu (szczególnie zależy nam na dostępności w przedziale godzinowym 15:00 – 20:00).

NASZE DANE KONTAKTOWE:

Tel: 505 910 700

Mail: recepcja@centrumprzemiana.pl

Adres: Kościuszki 25/4 Katowice

 Prosimy o wysyłanie CV na wskazany adres e-mail.

Szukaj aktualności:


Formularz zgłoszeniowy

Kliknij, aby pobrać formularz zgłoszeniowy:

Pobierz


Bądź na bieżąco: